Your Store
Your Cart

Hakkımızda

DS Stone, 1986 yılında Kayseri'de 5.000 m'2 alan arazi üzerinde Mermer ve Doğaltaş işletmeciliği alanında kurulmuş, 2009 yılında bünyesine kattığı Bazalt, Andezit ve Granit ocakları ile üretim kapasitesini artırarak, müşteri memnuniyeti odaklı taleplere en kısa sürede cevap verebilen bir sanayi kuruluşu haline gelmiştir.

 

DS Stone,20.000 m'2 alan üzerinde, yeni makina parkuru oluşturmuş olup günlük ürün üretim kapasitesini artırarak, yılda ortalama 500.000 m'2 üretim kapasitesine sahiptir. Dünya bazalt sektörünün son teknolojisi ile kurulmuş ve geçen yıllar boyunca daima yenilikleri takip edip, yatırımlar yaparak hep modern ve yeni kalmış fabrikasında kendi bazalt andezit ve tüf ocaklarından elde ettiği bloklarını işleyerek müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi ile her zevke hitap edecek şekilde sunmaktadır.

Günümüzde en dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan bazalt, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Günümüzün modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda bazalta şekil verenDS Stone,sektörün öncüsü konumundadır.

DS Stone, yönetim kadrosu 3.kuşak aile bireyleri tarafından yönetilmekte olup, müşteri memnuniyeti odaklı ticaret her zaman ön planda tutulmuştur.